'

Ochrana súkromia

pictures

Osobné informácie
Vaše osobné informácie zhromažďujeme z rôznych dôvodov, ako sú spracovanie objednávok, korešpondencia s vami, poskytnutie registrácie, či v spojení s pracovnou ponukou. Môžeme spojiť informácie, ktoré nám poskytnete, s informáciami z iných zdrojov, čo nám pomôže zlepšiť presnosť a úplnosť týchto informácií a lepšie zacieliť komunikáciu s vami. Okrem toho môžeme zhromažďovať informácie súvisiace s tým, ako používate naše webové stránky, prostredníctvom rôznych technológií, vrátane objektov cookie.

Použitia
Aby sme my či iné súvisiace subjekty mohli splniť vaše požiadavky. Aby sme vás mohli kontaktovať v súvislosti s prieskumami spokojnosti zákazníkov, prieskumu trhu čiinými transakciami. Za účelom podpory produktov alebo služieb, ktoré sme vám poskytli. Za účelom naplnenia marketingových cieľov, ak ste nám povolili takéto použitie. Aby sme mohli prispôsobiť vaše skúsenosti počas vašej návštevy našich stránok, na uľahčenienavigácie a zbieranie štatistík o používaní webových stránok.

Vaše voľby
Keď nám poskytujete svoje informácie, môžete nám dať vedieť, že nechcete, aby sme ich používali za účelom inej marketingovej komunikácie. Môžete taktiež zakázať objekty cookie vo vašom webovom prehliadači.